تماس فوری

درباره ما

3000

مسکونی

با مجموعه ای بالغ بر 3000 واحد مسکونی

50

میلیون

ما در 3 سال بیش از 50 میلیون دلار سرمایه گذاری کردیم

20

سال

ما با 20 سال تجربه به ارائه خدمات ادامه می دهیم

کیفیت و ارزش

ما با استفاده از بالاترین کیفیت مواد و ارائه ارزش عالی برای پول، مجموعه ای عالی از املاک تکمیل شده، در دست ساخت و برنامه ریزی شده داریم. وستورهای خانه علاوه بر کیفیت و ارزش، امنیت سرمایه‌گذاران املاک را نیز فراهم می‌کند. سرمایه گذاران خانه توسط منابع مالی قابل توجهی پشتیبانی می شوند که به سرمایه گذاران املاک این اطمینان را می دهد که سرمایه گذاری آنها در دستان امن و قابل اعتماد است. به همه این دلایل، وکتورهای خانه اولین انتخاب برای خریداران ملک در بریتانیا، اروپا و فراتر از آن است.

ماموریت ما

ارائه خانه های با کیفیت در قبرس شمالی با قیمت های مقرون به صرفه به سرمایه گذار املاک در خارج از کشور. ما در وستور خانگی از مواد با کیفیت استفاده می‌کنیم، آخرین تکنیک‌ها را پیاده‌سازی می‌کنیم و از تاجران واجد شرایط استفاده می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که املاک ما انتظارات مشتریانمان را برآورده می‌کند. خواه برای سرمایه گذاری باشد، خانه دوم یا اقامتگاه های بازنشستگی. تمام تعاملات ما با مشتری فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن و ایجاد روابط است که منجر به طول عمر و شهرت ما می شود. این به وضوح پتانسیل ما را به مشتریان آینده نشان می دهد که هنگام انتخاب خانه در خارج از کشور به آنها اطمینان و امنیت می دهد.

دیدگاه ما

برای ادامه ساختن بر موقعیت تثبیت شده خود به عنوان یکی از توسعه دهندگان پیشرو املاک در مدیترانه، حفاظت از شهرت خود برای املاک استثنایی، خدمات مشتری و توجه به جزئیات در تمام کارهایی که انجام می دهیم. هدف ما فراتر رفتن از انتظارات مشتری در تمام زمینه های کسب و کارمان هنگام خرید ملک است، از کارکنان فروش گرفته تا خدمات ما.